HAKKIMIZDA

ARDA ENERJİ SİSTEMLERİ ,1995 yılından günümüze Isıtma - soğutma sektörünün içerisinde farklı kurumsal firmalarda yöneticilik yapmış Makine Mühendisi İsmet YÖREŞ tarafından 2012 yılında kurulmuştur. Firmamız, kurumsal satış, pazarlama ve hizmet üretme deneyini çözüm ortağı firmalar ile siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Isıtma, soğutma ve doğalgaz kullanımına yönelik yapılan tüm tesisatlarda, spesifik teknik ürün ihtiyacı ve bu ürünlere yönelik teknik hizmet ihtiyacı her geçen daha da önem kazanmıştır. Özellikle son 2 yıldır BEP yasası ile öne çıkan merkezi ve bireysel ısıtma sistemlerinde kullanılan kazan kaskad sistemleri,bu sistemlerle entegre çalışan yenilenebilir enerji kaynakları özellikle güneş enerjisi sistemleri önem kazanmaktadır.

Bu sistemlerde kullanılan yoğuşmalı kazanlar ve kombiler, brülörler, termosifon ve hermetik sofbenler, kat istasyonu-kalorimetre ve pay ölçerler, pompalar, hidroforlar, genleşme tankları, denge kapları, tortu-pislik ve hava ayırıcılar, alüminyum ve panel radyatörler, termostatik radyatör valfleri, küresel vana grupları, doğalgaz sayaçları ve gaz armatürleri, manometreler, güneş enerjisi sistemleri ve boylerler, otomasyon ve kontrol ürünleri, endüstriyel yapıştırıcılar ve bantlar, endüstriyel arıtma sistemleri gibi mekanik tesisat malzemelerinin toptan ve perakende satışı firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Firmamızın hizmet anlayışı; projelere özel doğru sistem çözümlerinin belirlenmesindeki mühendislik ve danışmanlık hizmetlerini sağlamak ve belirlenen sisteme uygun malzeme satışı ve teminini, hızlı ve en ekonomik şekilde siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktır.

HABERLER

 • İFM ENDÜSTRİ 2020 FİYAT LİSTESİ
  Devamı...
 • ALDAĞ FAN COILLER İLE DEĞİŞİM ZAMANI...
  Devamı...
 • DAF Sonicheat ULTRASONİK KALORİMETRE STOKLARIMIZA GİRMİŞTİR..
  Devamı...
 • VIESSMANN VITOCLİMA İNVERTER KLİMALARDA BAHAR KAMPANYASI...
  Devamı...
 • DANFOSS ABQM KOMBİNE BALANS VANALARI
  Devamı...
 • ALDAĞ FAN COİLLERDE PERPA'YA ÖZEL KAMPANYAMIZ DEVAM ETMEKTEDİR...
  Devamı...
 • ALDAĞ FAN COIL 2020 FİYAT LİSTESİ
  Devamı...